Aktualitet

Kushërira: Marsida e lidhur me Dritanin, i shkonte në shtëpi
Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 13:34 - 12/10/19 |
ro ot

Të tjera detaje dalin në dritë nga krimi i ndodhur në Kavajë, ku pas një sherri në banesën e 30-vjeçares Marsida Qatja mbeti i vrarë 41-vjeçari Dritan Haxholli dhe u plagos shefi i sigurisë në burgun e Durrësit Bledar Toçi.Pas dëshmive kontradiktore të Marsida Qatjas, ka pasur dhe reagim nga familjarët e viktimës të cilës këmbëngulin se mes Marsidës dhe Dritanit ka pasur një lidhje intime.


Duke folur për mediat kushërira e Haxhollit, Irida Koçi është shprehur se Dritani shkonte çdo mbrëmje në shtëpinë e Marsidës dhe lidhja e tyre tashmë dihej dhe nga familjet.
“Marsida është kontradiktore në atë që thotë, ne nuk duam hakmarrje, thjesht duam që të dalë në dritë e vërteta. Marsida Qatja dhe Dritan Haxholli kanë qenë të dashur, ajo është kontradiktore në ato që thotë. Dritani ka qenë i dënuar në Greqi, por nuk e di arsyen”, është shprehur ajo për “FaxNews”.

Lexo edhe :  Kavajë -Plagoset me thikë biznesmenia italiane, i dyshuar bashkëshorti shqiptar


‘’Po një lidhje sentimentale dhe e di informacionin nga mamja e Dritanit, që Marsida shkonte shpesh herë te shtëpia e Dritanit. Pra nuk është ashtu sikur e ka deklaruar ajo. Unë i shkrova edhe në Facebook, dhe më është përgjigjur që e kisha thjeshtë shok dhe kaq”, tha më tej kushërira e viktimës.


Lexo edhe:

Marsida Qatja pranon para hetuesve: Kam marrë kokainë

1


Etiketa: , , , , ,

CLOSE
CLOSE
Pas