Aktualitet

Kuvendi përmes fotove – Politikë, modë, buzëqeshje dhe sherr


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 14:43 - 14/10/21 |
mapo.al

Seanca e sotme plenare në Kuvendin e Shqipërisë nuk është karakterizuar vetëm nga debati i fortë mes shumicës dhe opozitës, por edhe nga lëvizjet brenda grupeve parlamentare, pëshpërimat mes deputetëve. Si gjithmonë vëmendjen e tërhoqi edhe veshja e deputetëve


<
>
245129610_4162728380522656_7370768607427027545_n-640x426 kuvend3-640x604 245081811_142158691421138_6458077202479103003_n 245192655_420162302813124_1804038825002646275_n-640x471 245942460_452695869495957_89396664484600993_n-640x538 kuvend-2-640x559 kuvend5-640x535 243167815_284705039989812_8422957749555729343_n-640x516 kuvend4-640x532 kuvend8-640x560 245379417_375729527562289_2091115052874828311_n-640x458 kuvend1-640x552 kuvend10-640x559 245146803_1265653220567192_133667099836759361_n-640x482 kuvend2 245171223_4533863083348525_8959641776439973367_n-640x476 kuvend9-640x584 245292720_4148016448642628_9221865113599236940_n-640x658 245559837_3950861461682036_5936567498575756697_n-640x556 kuvend6-640x577
1


Etiketa: , , , ,

Pas