KMR

‘K**va ime e vogël…’/ Burri i martuar e ngacmon me mesazhe, adoleshentja: S’di ç’të bëj…
Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 19:37 - 16/10/18 |
mapo.al

Nuk janë të pakta rastet kur dëgjojmë për burra të martuar që ngacmojnë gra apo vajza të reja në moshë.


Ky fenomen i shëmtuar është gjerësisht i përhapur sidomos nga rrjetet sociale, të cilat u mundësojnë të gjithëve akses dhe komunikim me vajza të çfarëdo moshe, ndër të cilat edhe minorene.


Kështu ka ndodhur së fundmi me një adoleshente e cila kërkon ndihmë dhe nuk di çfarë të bëjë pasi një burrë i martuar dhe me dy fëmijë i shkruan mesazhe erotike, i dërgon foto të organit gjenital apo i kërkon mesazhe dhe foto intime.


Vajza ka dërguar mesazhet e plota me burrin në fjalë, i cili e ka kontaktuar në Instagram dhe e quan “k*rvë të vogël”, ndërsa i kërkon t’i dërgojë foto intime.


Adoleshentja i ka thënë se kjo që po bën ai quhet tradhti ndaj gruas, mirëpo burri i vendosur i thotë se është i martuar dhe jo i sëmurë.

17-vjeçarja shkruan në redaksinë e ‘JOQ.al’: “Pershendetje joq, ju lutem postojeni problemin tim, jam 17 vj nje burr i martuar me esht qepur dhe sdi ca tbej. thote qe eshte i martuar ka dy femije dhe me shkruan mar e mbrash . Më dergon foto mesazhe imorale ,po jua nis ca nga keto si prove.

Nuk dua ta denoncoj ne polici sepse sdua qe prinderit e mi te shqetesohen per faj te ketyre maniakeve , une i kam bere bllok dhe s’ja kam friken por ama doja ti jepja nje mesim, per kercenimet e tij, per imoralitetin qe guxon te me shkruaje ashtu si dhe per gruan e tij”./JOQ.al/

<
>
43851660_196069817861986_3408244772022779904_n-Copy 43950451_2198523240360041_3019608110714060800_n-Copy 44035708_490500458117837_1445550756198350848_n 44035708_490500458117837_1445550756198350848_n-Copy 44043531_1058977880938733_5466676821510586368_n 44061628_493864041116542_4689441805706461184_n 44077217_2191153124540534_5460101106321326080_n 44079063_2537212243010844_7717792232157216768_n 44079830_1181330795351819_6540516596534738944_n 44079834_1933819540072281_3705997460036911104_n 44087369_988498624683449_8310707042826321920_n-1 44094707_292323381384050_8566552790040576000_n 44100017_1908266812554467_4449171770276052992_n-1 44101627_157924458486781_1984950480517726208_n 44102201_1519589508184759_4693632839088865280_n 44110930_125453748338018_4571850381440581632_n 44149959_170296157233567_1792194534411599872_n 44183240_495244457658860_238552031332139008_n 44219104_286774765266428_7426097286276448256_n 44258664_241259293407683_1237661565839212544_n


Etiketa: , , , ,

Pas