Aktualitet

Ky është “Audi A8” me të cilin lëviznin 3 të rinjtë që shuan familjen (FOTO)


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 16:24 - 25/06/21 |
mapo.al

Kjo është makina tip “Audi A8” me të cilën po udhëtonin tre djem të rinj që u bënë shkaktarë për shuarjen e familjes Gushi.


Igli Madani, Fabio lamaj dhe Glori Selimi përplasën makinën “Toyota” me të cilën udhëtonte familja Gushi, të sapokthyer nga Greqia. Automjeti luksoz drejtohej nga Madani, 22 vjeç.


Eduart Gushi 44 vjeç, drejtues i makinës Toyota ka humbur jetën së bashku me të shoqen e tij Silvana Gushi 33 vjeç, e të bijat Anastasia Gushi 14 vjeç dhe Eva Gushi 9 vjeç.Tre djemtë ishin duke udhëtuar me shpejtësi tej normave të lejuara kur përplasën makinën me të cilën po udhëtonte familja Gushi e cila ishte nisur për pushime në jug.Përplasja ka qenë aq e fortë sa dy makinat kanë dalë nga rruga dhe kanë përfunduar në kanal, ndërsa “Audi” ka goditur një shtyllë të tensionit të lartë dhe ka dalë nga rruga.

Lexo edhe :  Astir/ U plagosën dy persona, kavot e ashensorit nuk ishin ndërruar asnjëherë


Në fotot e mëposhtme mund të shihni mjetin luksoz tip “Audi 8” me të cilën udhëtonin tre djemtë dhe që drejtohej nga Igli Madani.

<
>
D7BF7062-F10E-4383-A14D-ADA0A9DDA48F DD06EA2C-C3D1-4E3B-B5A5-176A5AF630C7 Makina e aksidentuar Makina e aksidentit Aksidenti ne Fier-Vlore Aksidenti ne vlore
1


Etiketa: , , , ,

CLOSE
CLOSE
Pas