Aktualitet

Ky është Gjovalin Lesi, në 1997 vrau të motrën e dhëndrin

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 15:26 - 31/01/20 |
mapo.al

Ky është Gjovalin Lesi, në listën e 50 personave më të kërkuar në Shqipëri. Në vitin e mbrapshtë të 1997, pikërisht më 21 tetor, ai vrau të motrën dhe dhëndrin.


Gjovalin Lesi është dënuar me burgim të përjetshëm nga Gjykata e Rrethit Gjyqësor Mirditë, për veprat penale “Vrasja me paramendim” dhe Armëmbajtja pa leje”.


Policia kerkon ndihme per arrestimin e tij
Etiketa:

Pas