fbpx

Sport

Ky është simulimi më qesharak që keni parë ndonjëherë (VIDEO)

               Publikuar në : 14:32 - 11/07/19 |
mapo.al

Nëse në futboll do të jepej çmim për “simulimin më të bukur”, padyshim që ai çmim do shkonte për Gabigol.


Sulmuesi brazilian është bërë qesharak me aktrimin e tij në ndeshjen e Kupës s Brazilit mes Flamengos dhe Atletico Paranense.

Për fat të mirë të futbollistit, ai e zbukuroi disi mbrëmjen me golin që shënoi në barazimin 1-1 që vendosi sfidën.I konsideruar dikur si një talent i madh, sulmuesi u transferua te Interi, por zhgënjeu të gjitha pritshmëritë, duke u rikthyer sërish në kampionatin brazilian.Etiketa: ,

Pas