ShowBizz

Ky është vendi i parë që Almeda do të vizitojë me Efehan pas karantinës

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 19:38 - 16/05/20 |
mapo.al

Me anë të disa pyetjeve në ‘Instastory’ Almeda Abazi ka treguar se gjëja e parë që do të bëjë sapo karantina të mbarojë, është ardhja në Shqipëri.


See the source image


A do i kaloje pushimet në Shqipëri, nëse do hapeshin kufinjtë?”, ka shkruar një prej ndjekësve.“Menjëherë, nuk e keni idenë sa do doja të isha në Shqipëri këto kohë. Gjyshërit i ka marë malli për Efe”, ka pohuar Almeda.

Kujtojmë që Abazi jeton prej vitesh në Turqi bashkë me bashkëshoertin e saj, Tolgën. Në turqi ajo ka dhe mamanë me motrën e saj, megjithatë ajo është kthyer gjithmonë në vendlindje për shkak se këtu ndodhen anëtarë të tjerë të familjes së saj, siç janë gjyshërit, për të cilët kq treguar se i ka pikë të dobët dhe i mungojnë shumë.

See the source image

See the source image


Etiketa: ,

Pas