KMR

Ky është vendi me kështjellat më të bukura në botë


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 19:47 - 24/11/21 |
mapo.al

Tani është koha kur shumë njerëz në botë planifikojnë udhëtimet për festat e fundvitit.


Por nëse keni dëshirë të shihni disa prej kështjellave më të bukura në botë, e dini se ku të shkoni.


Ishujt britanikë janë vendi ideal. Aty gjenden disa prej kështjellave më romantike dhe më të bukura në botë.Kështjellat kelte janë të famshme në mbarë botën.
Ato vijnë në një libër me fotografi nga Martin J. Dougherty.<
>
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18
52


Etiketa: , ,

CLOSE
CLOSE
Pas