ShowBizz

Kylie Janner shfaqet gjysëm e zhveshur (Foto)
Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 22:09 - 12/08/20 |
mapo.al

Kylie Janner është motra më e vogël e familjes Kardashian dhe një nga biznesmenet më te sukseshme te shitjeve online, me një pasuri që llogaritet rreth 1 miliard dollarë.


Profili i saj në Instagram është ndër më të ndjekurit.


Së fundmi ka hedhur një foto të nxhehtë në profilin e saj.


Në këtë foto, Kylie Jenner është shfaqur shumë seksi, kjo pasi, ka pozuar krejt e zhveshur pjesën e sipërme të trupit. 

View this post on Instagram

 

A post shared by Kylie 🤍 (@kyliejenner) on


Etiketa: , ,

Pas