fbpx

ShowBizz

Kylie Jenner poston “foton e vitit”, nudo duke puthur Travis Scott

               Publikuar në : 18:51 - 10/09/19 |
mapo.al

Kylie Jenner është motra më e vogël në familjen Kardashian, si dhe miliarderja më e re në botë “self-made” (e bërë vetë).

Kylie është mjaft aktive në rrjetet sociale, sidomos në ‘Instagram’ ku nuk ka ditë të mos postojë diçka nga jeta e saj. Së fundmi Jenner ka postuar një foto e cila ka “tërbuar” rrjetin dhe fansat, dhe që padyshim mund të konsiderohet “foto e vitit”.

Miliarderja 22-vjeçare shfaqet nudo, ku shihen qartë të pasmet “bombastike”, duke u puthur me të dashurin e saj Travis Scott.


 View this post on Instagram

 


When Houston meets LA .. 💛 @playboy #ComingSoon

A post shared by Kylie ✨ (@kyliejenner) on


Etiketa: , ,

Pas