ShowBizz

Kylie Jenner tregon strijat në gjoks (Foto)

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 15:34 - 15/05/20 |
mapo.al

Kësaj here Kylie Jenner hoqi dorë nga fotoshopi.


Në çdo postim të saj fotot janë të perfeksionuara deri në detaj.


Por kësaj here Kylie ka postuar një foto me bikini dhe nuk ka përdorur fotoshop.


 


 

View this post on Instagram

 

Reminder to drink some water! How much water do you drink each day?

A post shared by Kylie Jenner News (@kyliesnapchat) on

Në foto shihen qartë strijat në gjoksin e saj. Kylie e ka pranuar edhe më parë se pas lindjes i janë formuar strija në gjoks, por nuk ia kishim parë asnjëherë.

 

 

View this post on Instagram

 

Pool day☀️

A post shared by Kylie Jenner News (@kyliesnapchat) on

Jenner numëron miliona ndjekës në rrjete sociale të cilët e mbështesin pafund miliarderen më të re të të gjitha kohërave. Ajo i është rikthyer patundshmërive. Vetëm disa ditë pasi e bleu vilën luksoze prej 1.788 metër katrorë në Holmby Hills të Los Angelesit në vlerë prej 36.5 milionë dollarësh, miliarderja ka blerë një pronë të re.

 

 

View this post on Instagram

 

The Christmas morning debate continues @kuwtk

A post shared by Kylie Jenner News (@kyliesnapchat) on

 

View this post on Instagram

 

🏝🤍

A post shared by Kylie Jenner News (@kyliesnapchat) on


Etiketa:

CLOSE
CLOSE
Pas