ShowBizz

Labinot Tahiri dëshiron të rregullojë varrezat e familjes Jashari
Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 13:03 - 22/05/20 |
mapo.al

Këngëtari Labinot Tahiri, është i njohur për anën e bamirësisë dhe këtë e ka treguar në disa raste. Së fundmi ai ka ka shkruar sot në një status se do të takohet me kryetarin e Skenderajt për të rregulluar varrezat e familjes Jashari.


See the source image


12 orë më parë ai kishte dhuruar 5000 euro për student kur pak para mesnatës Labi ka shkruar se me fondacionin e tij ka rregulluar varrezat e dëshmorëve në Gllogjanin e Ramush Haradinajt.See the source image


Po presim që të vazhdojmë e ta dërgojmë donacionin në Prekaz, për kullat e Jasharajve! Sapo të jemi në kontakt me Komunën e Skenderajt dhe kryetarin e nderuar Bekim Jasharin kështu do bëhet edhe atje zbukurimi i varrezave të dëshmorëve!”, ka shkruar Labi pas rregullimit që ua ka bërë me fondacionin e tij.


See the source image


Etiketa: ,

CLOSE
CLOSE
Pas