Laç/ Atentati me dy viktima dhe një të plagosur, shoqërohen mbi 30 persona

Policia ka shoqëruar mbi 30 persona lidhur me ngjarjen e rëndë të ndodhur mbrëmjen e djeshme në fshatin Gjorm në Kurbin. Si pasojë e të dhtënave me armë ka humbur jetën në vendin e ngjarjes 37 vjeçari, Bujar Lika (Hasani), ndërsa mëngjesin e sotëm në spitalin e Traumës humbi jetën edhe Paulin Gjergji, 53 vjeç, … Continue reading Laç/ Atentati me dy viktima dhe një të plagosur, shoqërohen mbi 30 persona