Sport

Laçi largon Starovën, trajneri i ri është një “ish” shkodran

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 18:27 - 14/10/19 |
ro ot

Laçi ka larguar ditën e sotme Sulejman Starovën nga drejtimi i ekipit. Rezultatet e dobëta në këtë fillim sezoni duket se kanë qenë arsyeja kryesore e shkarkimit. Pasuesi i Starovës në stolin e Laçit do të jetë Armando Cungu. Tekniku shkodran ka mjaft eksperiencë në Kategorinë Superiore, si dhe e njeh mjaft mirë ambientin kurbinas, pasi ka qenë pjesë e tyre në vitin 2015, kohë kur edhe triumfoi në Kupën e Shqipërisë dhe Superkupë.


Etiketa: , , , ,

Pas