Sport

Laçi shet yllin e ekipit në Kroaci, zbulohet shifra e majme paguar për kartonin e tij

Na ndiqni në Facebook
               Publikuar në : 09:33 - 01/09/18 |
mapo.al

U mendua se qëndroi në Laç, por goli i djeshëm ndaj Skënderbeut ja ka rritur edhe më tepër vlerën. Në sekondat e fundit të afatit të merkatos, klubi kurbinas ka arritur marrëveshjen me kroatët e Lokomotivës së Zagrebit për shitjen e Myrto Uzunit për shifrën e 350 mijë eurove.


“Panorama Sport” zbulon ekskluzivisht se dje në mbrëmje presidenti i Laçit ka mbyllur gjithçka me kroatët dhe tashmë Uzuni mund të quhet lojtar i Lokomotivës, ku do të firmosi kontratë 4-vjeçare.

Etiketa: , ,

Pas