ShowBizz

Lady Gaga dhe Ariana Granda publikojnë këngën “Rain On Me”
Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 18:32 - 22/05/20 |
mapo.al

Pritjes i erdhi fundi. Këngëtarja Lady Gaga dhe Ariana Grande kanë publikuar bashkëpunimin e shumëpritur.


Ky projekt sipas Lady-t është një metaforë sesi ajo përdorte alkoolin dikur për të mpirë veten, shkruan Daily Mail.


See the source image


Gaga është shprehur se bashkëpunimi me Ariana ishte një “proces shumë shërues”.


Përmes rrjetit social Instagram, këngëtaret kanë ndarë imazhe të shkëputura nga xhirimet e klipit të këngës.

 

 

View this post on Instagram

 

… water like misery ⛈ #RainOnMe 5/22

A post shared by Lady Gaga (@ladygaga) on

Ndërkohë kënga gjendet në YouTube dhe ka marrë mbi tre milionë klikime.

 

 

View this post on Instagram

 

#RAINONME WITH @ARIANAGRANDE ⛈ FRIDAY 5/22, MIDNIGHT ET WORLDWIDE

A post shared by Lady Gaga (@ladygaga) on


Etiketa: , ,

CLOSE
CLOSE
Pas