ShowBizz

Lady Gaga “tërbohet” në dasmën e mikeshës së saj (Foto)
Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 19:30 - 18/11/19 |
mapo.al

Këngëtarja e famshme Lady Gaga është ‘çmendur’ fare gjatë dasmës së mikeshës së saj më të mirë, make-up artistes Sarah Tanno.


Miss Germanotta ka postuar shumë foto në ‘Instastory’ ku shfaqet me flokët dhe fustanin rozë në plazh.


‘Dy nga miqtë e mi më të mirë sapo janë martuar. Tani është koha për të festuar”, shkruan Gaga.<
>
14 13 12 11 9 8 7 6 5 4 3 2 1 0
Etiketa: ,

CLOSE
CLOSE
Pas