Aktualitet

4 persona kanë humbur betejën me koronavirusin në 24 orët e fundit
Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 16:02 - 01/08/20 |
mapo.al

Sipas Ministrisë së Shëndetësisë në 24 orët e fundit kanë humbur betejën me Covid-19, 4 persona.Fatkeqësisht, nuk e kanë fituar dot betejën me sëmundjen në dy spitalet Covid, një 58 vjeçare nga Kurbini dhe një dhe një 71 vjeçare nga Lushnja me disa sëmundje bashkëshoqëruese, një 61 vjeçar nga Durrësi dhe një 67 vjeçar nga Fieri.


Ndërkohë që ditën e djeshme pati 3 viktima nga koronavirusi.
1

Etiketa: , , ,

CLOSE
CLOSE
Pas