Aktualitet

Lajm i Fundit/ Një grua kërcënon të hidhet nga kati i 8-të i një pallati në Tiranë


               Publikuar në : 13:20 - 11/02/19 |
mapo.al

 


Një grua kërcënon se do të hidhet nga kati i 8-të në Tiranë. E moshuara është ngjitur në një prej ballokeve të pallateve te zona e njohur si “9-katshet” dhe kërcënon se do të hidhet. Shkak i këtij veprimi është gjyqi që gruaja ka humbur me një bankë të nivelit të dytë dhe tashmë asajt do ti sekuestrohet banesa. Marrjen e shtëpisë nga banka gruaja nuk e pranon dhe thotë se do të hidhet.

Vijon….CLOSE
CLOSE
Pas