Aktualitet

Lajm i mirë, gjendet 13-vjeçarja, nuk ishte rrëmbyer
Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 19:25 - 04/10/19 |
ro ot

13-vjeçarja për të cilën u raportua se është rrëmbyer pak orë më parë në kryeqytet, është gjetur pranë një qendre tregtare. Mësohet se e mitura nuk është rrëmbyer, por është larguar me shoqet për të pirë pije freskuese. Drejtori i Policisë së Tiranës, Rebani Jaupa bëri të ditur se nuk bëhej fjalë për një rrëmbim, por 13-vjeçarja kishte shkuar për të pirë pije freskuese me një grup shokësh dhe shoqesh. “Është shumë mirë, nuk ka pasur rrëmbim, është një grup shoqesh dhe shokësh që kanë shkuar në një lokal për të pirë pije freskuese”, tha Jaupi. Ishin familjarët e të miturës ata të cilët denoncuan rastin në fjalë.“Sa zbriti nga autobuzi i shkollës”, si u rrëmbye e mitura në Tiranë
  Etiketa: , ,

CLOSE
CLOSE
Pas