ShowBizz

Lajm i mirë për yllin e muzikës, Zayn Malik

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 10:45 - 29/04/20 |
mapo.al

Modelja Gigi Hadid dhe këngëtari Zayn Malik, janë një ndër cifti më të përfolura dhe më simpatike  të showbiz-it. Kësaj radhe çifti është në pritje të fëmijës së tyre të parë.Burime pranë çiftit kanë konfirmuar për “Harper’s Bazaar” se modelja është shtatëzan dhe lajmi po merr dhenë në media. Bëhet e ditur se Gigi është vetëm 20 javëshe shtatzënë, ndërsa ende nuk është zbuluar gjinia e bebushit që do të vijë në jetë.Gjithsesi dyshja ende nuk e ka konfirmuar lajmin lidhur me shtatzënin, por pritet ta bëjnë së shpejti.

See the source image


Etiketa:

CLOSE
CLOSE
Pas