Aktualitet

Lajme të mira për financat, surpriza nga partneri – Horoskopi


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 07:10 - 02/09/21 |
mapo.al

Dashi 
Jeta në çift do të ecë më së miri sot. Nuk do të keni asnjë mosmarrëveshje me partnerin. Financat do të jenë mirë dhe mund të kryeni disa shpenzime.


Demi
Tregohuni të sinqertë me personin që keni në krah sepse po e gënjyet situata mund t’iu dalë nga kontrolli. Financat do të jenë në gjendje të qëndrueshme.


Binjakët
Në jetën në çift mundohuni të bëni sa më shumë lëshime dhe të mos kërkoni gjithmonë të dalë e juaja. Në planin financiar nuk priten probleme dhe vështirësi.Gaforrja
Në jetën në çift fati do të jetë në anën tuaj. Të jeni të zgjuar nuk do të thotë të mos jeni korrektë, sepse janë të tjetër ata që përpiqen t’jua hedhin, ndërsa ju duhet të kundërveproni.Luani
Do reflektoni për të ardhmen e jetës suaj në çift dhe do merrni disa vendime të rëndësishme. Në planin financiar nuk do dini çfarë të bëni dhe ndonjëherë mund të gaboni.Virgjëresha
Në aspektin sentimental duket se gjithçka shkon në rrugën e duhur. Sa i përket anës profesionale, do të keni bashkëpunime që do të rezultojnë të frytshme me kalimin e kohës.

Lexo edhe :  Horoskopi, 13 shtator 2021 - Çfarë parashikojnë yjet për ju sot

Peshorja
Mund të keni debate në çift por nuk duhet të mendoni për zgjidhjen ekstreme. Financat do të jenë në gjendjen më të mirë të mundshme.

Akrepi
Në jetën në çift do të përjetoni një ditë të qetë dhe nuk do të keni aspak probleme. Financat nuk do të jenë të stabilizuara.

Shigjetari
Duhet ta keni të qartë se nëse nuk arrini dot të vendosni ekuilibra dhe raporte të drejta mes angazhimeve profesionale dhe atyre sentimentale, gjërat do të shkojnë gjithmonë keq për ju.

Bricjapi
Partneri do t’iu surprizojë gjatë kësaj dite. Emocionet do të jenë të shumta. Në planin financiar nuk do të ketë probleme serioze.

Ujori
Edhe nesër pritet një ditë përgjithësisht pozitive, pasi jeni akoma nën ndikimin e Mërkurit nga njëra anë dhe Afërditës në një orbitë favorizuese nga ana tjetër.

Peshqit
Çiftet do të fillojnë të bëjnë plane për të jetuar së bashku. Në planin financiar do të jeni të organizuar dhe nuk priten probleme.

1


Etiketa: ,

CLOSE
CLOSE
Pas