Rrëzohet avioni me 100 persona në Pakistan (Video)

Një avion me 100 persona në bord është rrëzuar në Pakistan. Aeroplani është rrëzuar në qytetin Karaçi. Mediat e huaja raportojnë se pasagjerët dhe ekipazhi kanë humbur jetën. Ende nuk dihet shkaqet e rrëzimit të avionit, ndërkohë që raportohet se nuk ndodhej shumë larg tokës, në momentin kur është parë se ka humbur kontrollin. Avioni … Continue reading Rrëzohet avioni me 100 persona në Pakistan (Video)