Vritet 49-vjeçari i marrë peng në Kamëz, autorët zhdukin trupin

SHIJAK – Jak Prenga, 49-vjeçari i marrë peng në Kamëz në 17 janar, është vrarë. Policia bën të ditur se ai është dhunuar fizikisht në banesën e tij në Kamëz dhe si rezultat e humbjes së sasive të mëdha të gjakut prej plagëve të marra në vendin e ngjarjes, ka ndërruar jetë teksa po transportohej … Continue reading Vritet 49-vjeçari i marrë peng në Kamëz, autorët zhdukin trupin