Aktualitet

Lajmi i Fundit/ 60-vjeçarja mbytet në plazhin e Durrësit

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 19:21 - 07/07/20 |
mapo.al

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur këtë pasdite në plazhin e Durrësit. Sipas informacioneve paraprake, një 60-vjeçare ka ndërruar jetë. Dyshohet se ajo është mbytur në det.


Identieti i saj ende nuk bëhet me dije. Policia e ka identifikuar atë me inicialet F.Zh.


Njoftimi i Policisë:


Më datë 07.07.2020, rreth orës 18:00, në lagjen nr.13, Plazh, Durrës, shtetësja F.Zh., 60 vjeçe, banuese në Durrës, dyshohet se është mbytur duke u larë në det, e për pasojë ka ndërruar jetë.


Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e ngjarjes.


Etiketa: ,

CLOSE
CLOSE
Pas