Aktualitet

Lajmi i Fundit/ 73-vjeçari nga Kosova mbytet tek ‘Shkëmbi i Kavajës’
Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 20:06 - 03/07/20 |
mapo.al

Një 73-vjeçar nga Kosova ka ndërruar jetë pasditen e sotme në zonën e Shkëmbit të Kavajës. Mësohet se J.B., është mbytur në det.Saktësisht raportohet se ngjarja ka ndodhur rreth orës 19:12.


Njoftimi i Policisë:
Më datë 03.07.2020, rreth orës 19:12, në zonën e Shkëmbit të Kavajës, shtetasi kosovar J.B., 73 vjeç, dyshohet se është  mbytur duke u larë në det, e për pasojë ka ndërruar jetë.Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe  po punon për zbardhjen e ngjarjes.


1


Etiketa: , , ,

CLOSE
CLOSE
Pas