Kronika

Aksident fatal në dytësoren Durrës-Tiranë, humb jetën 30-vjeçarja

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 13:28 - 14/07/20 |
mapo.al

Një aksident i rëndë me pasoja fatale ka ndodhur mesditën e sotme në rrugën dytësore Durrës-Tiranë, pranë një qendre tregtare.


Një 30-vjeçare, e identifikuar me inicialet E.D. ka humbur kontrollin e automjetit me të cilin po udhëtonte duke dalë nga rruga dhe për pasojë ka humbur jetën.


Policia ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbradhjen e rrethanave të aksidentit.


Njoftimi i Policisë:


Tiranë/Informacion paraprak

Më datë 14.07.2020, rreth orës 12:35, në rrugën dytësore Durrës-Tiranë, tek City Park, mjeti me drejtuese shtetasen E.D., 30 vjeçe ka humbur kontrollin e mjetit dhe ka dal nga rruga dhe për pasojë ka humbur jetën.

Grupi hetimor dhe shërbimet e Policisë ndodhen në vendngjarje dhe vijon puna për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.


Etiketa: , , ,

CLOSE
CLOSE
Pas