Aktualitet

Lajmi i Fundit/ Aksident në Elbasan, plagoset çifti nga Tirana
Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 20:28 - 28/06/20 |
mapo.al

Një çift nga Tirana është përfshirë në një aksident në afërsi të hyrjes së qytetit te Elbasanit sot pasdite.Aksidenti, sipas burimeve zyrtare, ka ndodhur në Mengël në aksin e rrugës kombëtare Librazhd -Elbasan.


Automjeti i çiftit nga Tirana që kthehej pas pushimit të fundjavës në Pogradec është përplasur nga një automjet tjetër që po futej në rrugën kryesore.
Çifti që mbeti i plagosur në këtë aksident është transportuar në spital dhe sipas burimeve spitalore është jashtë rrezikut për jetën. Ndërkohë policia po heton për të zbardhur rrethanat dhe shkaqet e aksidentit.1Etiketa: ,

CLOSE
CLOSE
Pas