Aktualitet

Aksident në Korçë, makina përplas këmbësorin


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 22:58 - 25/05/20 |
mapo.al

Një aksident ka ndodhur këtë mbrëmjë në Korçë. Sipas raportimeve nga vendngjarja, një automjet tip “BMW” ka aksidentuar një këmbësor dhe më pas është përplasur me bordurat e rrugës.


Ende nuk dihet gjendja e të plagosurit por mësohet se është nisur drejt spitalit për të marrë ndihmë mjekësore. Policia ndodhet në vendngjarje për të zbardhur shkaqet dhe dinamikën e aksidentit.


1

Etiketa: , ,

Pas