Aktualitet

Lajmi i Fundit/ Aksident në Lezhë, makina përplas motorin dhe tre këmbësorë

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 20:35 - 08/07/20 |
mapo.al

Një aksident me pasojë plagosjen e tre personave ka ndodhur këtë pasdite në hyrje të Lezhës. Sipas informacioneve paraprake, një automjet ka aksidentuar një motor dhe tre këmbësorë.


Identitetet e tyre ende nuk bëhen me dije por mësohet se janë nisur me urgjencë drejt spitalit për të marrë ndihmë mjekësore.


Policia dhe grupi hetimor ndodhen në vendngjarje për të zbardhur shkaqet dhe rrethanat e aksidentit.


Drejtuesi i automjetit mësohet se është shoqëruar në ambientet e komisariatit për t’u marrë në pyetje lidhur me ngjarjen.Etiketa: ,

CLOSE
CLOSE
Pas