Aktualitet

Aksident në superstradën Lezhë-Shkodër, një i plagosur rëndë

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 14:44 - 03/07/20 |
mapo.al

Një aksident me një të lënduar është shënuar mesditën e sotme në superstradën Lezhë-Shkodër, ku automjeti tip “Fuoristradë” ka përplasur një motor.


Si pasojë drejtuesi i motorit është plagosur rëndë, ndërsa mësohet se në këtë aksident është përfshirë dhe një mjet tjetër.


I plagosuri u transportua me urgjencë menjëherë në spitalin e Traumës.


Policia ndodhet në vendngjarje për të hetuar shkaqet e aksidentit.Etiketa: , ,

CLOSE
CLOSE
Pas