Aktualitet

Aksident në Vlorë, një grua në gjendje të rëndë

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 21:39 - 24/01/21 |
mapo.al

Një aksident, ka ndodhur këtë mbrëmje në Vlorë.  Një automjet me drejtues ende të paidentifikuar ka aksidentuar një këmbësore duke u larguar nga vendngjarja.Kjo e fundit, ndodhet nën kujdesin e mjekëve në spital, në gjendje të rëndë shëndetësore.  Më herët, janë shënuar dy aksidente të rënda.


Një në Rrogozhinë ku u plagosën 6 persona, mes tyre një infermier dhe një aksident në aksin Elbasan-Peqin, ku u plagos një drejtues mjeti.
Vlorë/Informacion paraprakMë datë 24.01.2021, rreth orës 21:00, në rrugën Transballkanike, në afërsi të Gjykatës së Apelit, një automjet me drejtues ende të paidentifikuar ka aksidentuar duke u larguar nga vendngjarja shtetasen M. Ll, e cila ndodhet në spital, nën kujdesin e mjekëve në gjëndje të rëndë shëndetsore.


Grupi hetimor dhe sherbimet e Policisë ndodhen në vendngjarje dhe vijon punën për identifikimin dhe kapjen e drejtuesit të mjetit si dhe sqarimin e plotë e rrethanave të aksidentit.

1


Etiketa: ,

CLOSE
CLOSE
Pas