Aktualitet

Lajmi i Fundit/ Aksidentohen 2 punonjës policie në Orikum

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 19:18 - 04/07/20 |
mapo.al

Dy punonjës policia, të cilët udhëtonin me motor të forcave ‘Shigjeta’ janë askidentuar këtë pasdite në Orikum të Vlorës.


Sipas informacioneve paraprake, efektivët e policisë kanë humbur kontrollin e motorit duke u përplasur më barrierat mbrojtëse të rrugës.


Identitetet e tyre ende nuk bëhen me dije por mësohet se ndodhen në spital ku po marrin ndihmë mjekësore.


Kujtojmë se rreth 1 orë më parë një aksident rezultoi fatal për një 24-vjeçar në Tiranë. Ndërsa u plagos dhe një tjetër.


 


Etiketa: , , ,

CLOSE
CLOSE
Pas