Aktualitet

Aksidentohet me motor, humb jetën 38-vjeçari në Mirditë

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 19:51 - 15/07/20 |
mapo.al

Një aksident me pasojë vdekjen e një 38-vjeçari ka ndodhur pasditen e sotme në Rubik.


Sipas informacioneve paraprake, Xh.N., teksa drejtonte motoçikletën ka humbur kontrollin duke dalë nga rruga. Për pasojë, gjeti vdekjen e menjëhershme.


Grupi Hetimor ndodhet në vendngjarje për të zbardhur shkaqet dhe dinamikën e aksidentit.


Njoftimi i Policisë:


Sot,rreth orës 19:00, Rubik, Mirditë, drejtuesi i motoçikletës shtetasi Xh.N., 38 vjeç , banues në Rubik , ka humbur kontrollin e mjetit duke dalë nga rruga, ku për pasojë ka gjetur vdekjen.
Grupi hetimor ndodhet në vendgjarje dhe po punon për sqarimin e plotë të rrethana të ngjarjes.


Etiketa: ,

Pas