Aktualitet

Banesa përfshihet nga flakët te ‘Myslym Shyri’


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 14:16 - 17/03/21 |
mapo.al

Një banesë është përfshirë nga flakët mesditën e sotme në Tiranë.


Mësohet se nga zjarri, ka vetëm dëme materiale.


Ngjarja ka ndodhur në rrugën ‘Myslym Shyri.Tiranë/Informacion paraprakMë datë 17.03.2021, rreth orës 13:45, në rrugën “Myslym Shyri”, ka rënë zjarr në një banesë ku ka vetem dëme materiale.Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

1


Etiketa: , ,

CLOSE
CLOSE
Pas