Kryesore

Basha cakton Flamur Hoxhën drejtues politik në Qarkun e Kukësit


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 18:31 - 02/02/21 |
mapo.al

Flamur Hoxha do të jetë drejtues politik i PD në Qarkun e Kukësit. 

Ish-kandidati për deputet në zgjedhjet parlamentare të 2017-ës në zonën e Kamzës, ka marrë sot besimin e kryedemokratit Lulzim Basha.


Biznesmeni i njohur do të udhëheqë demokratët e Kukësit drejt fushatës elektorale për zgjedhjet e 25 prillit.
Më herët, kreu i PD caktoi drejtuesit politikë në Qarkun e Tiranës, duke ia besuar udhëheqjen e fushatës emrave të njohur në radhët e demokratëve si Flamur Noka, Grida Duma, Jorida Tabaku, Albana Vokshi, Belind Këlliçi, Agron Shehaj dhe Aldo Bumçi.


LEXO EDHE: 


PD cakton drejtuesit politikë për Qarkun e Tiranës, emrat që do udhëheqin fushatën

1


Etiketa: , , , , ,

Share
Mbyll
CLOSE
CLOSE
Pas