Aktualitet

Blendi Klosi rezulton pozitiv me koronavirus


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 21:20 - 03/11/20 |
mapo.al

Ministri i Turizmit dhe Mjedisit Blendi Klosi ka rezultuar pozitiv me koronavirus.


Lajmin e ka bërë me dije vetë Klosi përmes rrjeteve sociale.


Ai shkruan se ka nisur karantinën dhe trajtimin sipas protokolleve të rekomanduara nga ekspertët e shëndetësisë.“Të nderuar miq. Pas testimit për COVID 19, rezultova pozitiv.
Me nisjen e trajtimit dhe karantinimit sipas protokolleve, gjej rastin të ritheksoj rëndësinë e respektimit të të gjitha masave të rekomanduara nga ekspertët e shëndetësisë, për parandalimin e përhapjes.Ju uroj të gjithëve shëndet”, shkruan Klosi në rrjete sociale.

1


Etiketa: , ,

Pas