Aktualitet

Lajmi i Fundit/ Burri plagos me mjete të forta gruan në Bathore, dyshimet e para


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 22:39 - 25/07/20 |
mapo.al

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur këtë mbrëmje në një familje në zonën e Bathores.


Sipas informacioneve paraprake, pas një sherri për motive të dobëta, një burrë ka goditur me mjete të forta në shpatull bashkëshorten.


Identitetet e tyre ende nuk bëhen me dije por mësohet se gruaja është dërguar në spital për të marrë ndihmë mjekësore.Burime për mediat, raportojnë se gruaja është jashtë rrezikut për jetën.
Njoftimi i Policisë:Më datë 25.07.2020, rreth orës 22:00, në Bathore, gjatë një konflikti për motive të dobëta shtetasi F.K., ka goditur me një mjet të fortë në shpatull bashkëshorten e tij duke e dëmtuar lehtë, pa probleme për jetën.

Shtetasi F.K., 56 vjeç, u shoqerua në Komisariatin e Policisë Nr.5, për veprime të metejshme.

Grupi hetimor dhe shërbimet e Policisë vijojnë puna për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes.

 

 

 

1


Etiketa: ,

Pas