Del fotoja e Eldi Dizdarit pas arrestimit nga policia e Dubait

Gazeta MAPO siguron foton e të shumëkërkuarit nga drejtësia shqiptare dhe italiane, Eldi Dizdari, pas arrestimit nga policia e Dubait, në Emiratet e Bashkuara Arabe. Ai njihet edhe si Denis Matoshi, ndërsa u arrestua ditën e sotme në kuadër të operacionit ndërkombëtar “Los Blancos”. 31-vjeçari njihet si pjesë e kartelit të Dritan Rexhepit, në trafikun … Continue reading Del fotoja e Eldi Dizdarit pas arrestimit nga policia e Dubait