Kronika

Ishin me COVID-19/ Dy gra nga Tirana humbin jetën te Infektivi

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 10:50 - 04/07/20 |
mapo.al

Dy paciente kanë humbur betejën me Covid19 gjatë 24 orëve të fundit.


Një 67-vjeçare dhe një 73-vjeçare, të dyja nga Tirana me disa sëmundje bashkëshoqëruese, kanë humbur jetën në spitalin infektiv, pavarësisht përpjekjeve të stafit mjekësor.


Shkon në 74 numri i viktimave nga koronavirusi në vendin tonë që prej fillimit të epidemisë. 67 raste të reja u konfirmuan pozitiv me COVID-19 gjatë 24 orëve të fundit.


LEXO EDHE: 


LAJMI I FUNDIT/ 67 raste të reja me COVID-19 në 24 orët e fundit


Etiketa: , ,

CLOSE
CLOSE
Pas