Kronika

E rëndë në Kamëz, pronari i lokalit qëllon me armë zjarri klientin
Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 10:51 - 17/09/20 |
mapo.al

Plagosje me armë zjarri në Kamëz.Ngjarja ka ndodhur në orët e para të mëngjesit të kësaj të enjte. Dyshohet se të shtënat kanë ndodhur në ambientet e një lokali.


Burime për MAPO bëjnë të ditur se ka qenë pronari i lokalit, F.K, 35 vjeç, që ka qëlluar me armë zjarri klientin R.C, pas një konflikti mes të dyve. Në vendin e ngjarjes kanë mbërritur forca të shumta policie të cilët kanë arrestuar autorin.I plagosuri ka marrë një plumb në dorë dhe ndodhet në spital jashtë rrezikut për jetën.

Etiketa: , ,

Pas