Aktualitet

Efektivi i RENEA-s rezulton pozitiv me koronavirus

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 10:31 - 23/06/20 |
mapo.al

Një efektiv i forcave RENEA ka rezultuar pozitiv me koronavirus. Efektivi ka bërë tamponin tre ditë më parë dhe ka marrë sot përgjigjen se ka rezultuar pozitiv, raporton Faxnews.


Mësohet se gjendja e tij është e mirë dhe nuk ka simptoma të rënda apo shqetësim shëndetësor.


Gjatë ditës së djeshme numri i të infektuarve në vend ishte 33 dhe numri total i viktimave ka shkuar në 45 ndërkohë që për sa i përket ditës së sotme nuk kemi një njoftim zyrtar për numrin e rasteve të reja.
Etiketa: , ,

CLOSE
CLOSE
Pas