Aktualitet

Gjendet i dekompozuar trupi i një burri në Berat

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 21:14 - 12/07/20 |
mapo.al

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Berat ku është gjetur i dekompozuar një person brenda banesës së tij.


Mësohet se bëhet fjalë për një burrë të moshës rreth 75-vjeç, i cili prej vitesh jetonte i vetëm.


Mësohet se i moshuari jetonte vetëm në ish-konviktin e Shkollës Industriale.


Në vendngjarje kanë mbërritur forca të policisë dhe zjarrfikëses ku po bëhet nxjerrja e trupit nga banesa.


Mësohet se autoritetet janë vënë në lëvizje pas denoncimit të bërë nga roja e objektit i cili edhe ka konstatuar ngjarjen e rëndë, ndërsa nuk dihet nëse i moshuari ka ndërruar jetë për shkaqe natyrale apo nga mungesa e përkujdesit ndaj tij.


Etiketa: , ,

CLOSE
CLOSE
Pas