Kronika

Lajmi i fundit/ Gjendet një trup i pajetë në portin e Durrësit


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 10:44 - 29/03/19 |
mapo.al

Është gjetur një trup i pajetë mëngjesin e sotëm në portin e Durrësit. Mësohet se bëhet fjalë për një person të mbytur në vendin e njohur si ish-kantieri detar. Kufoma dyshohet se i përket një punëtori, i identifikuar si Xhelal Skenderi. Burime për mediat thonë se Xhelal Skënderi ishte person i alkoolizuar dhe për pasojë dyshohet se mund të ketë rënë në det gjatë natës. Viktima ishte mekanik, por punonte edhe si roje. Trupi i pajetë është nxjerrë nga uji nga polumbarët.


1


Etiketa: ,

Pas