Aktualitet

Grabitet me armë zjarri farmacia në Tiranë


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 21:15 - 26/01/21 |
mapo.al

Një grabitje me armë zjarri ka ndodhur këtë mbrëmje në një farmaci, pranë shkollës “Sami Frashëri” në Tiranë.

Burime bëjnë me dije se persona të paidentifikuar kanë grabitur xhiron ditore.


Nuk dihet shuma e saktë që ata kanë grabitur.
Policia ndodhet në vendngjarje dhe po punon për identifikimin dhe kapjen e autorëve .


1Etiketa: , ,

Share
Mbyll
CLOSE
CLOSE
Pas