Aktualitet

Humb jetën punëtori në Zall-Herr, e goditi rripi i betonieres

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 20:03 - 19/06/20 |
mapo.al

Një 45-vjeçar ka humbur jetën në Zall-Herr. Duke punuar ai është dëmtuar nga rripi i betonieres si pasojë e plagëve të marra ka ndërruar jetë në spital.


Tiranë/Informacion paraprak


Me datë 19.06.2020, në Zallher, në një firmë të prodhimit të tubacioneve të kanalizimeve, duke punuar është dëmtuar nga rripi i betonieres, shtetasi H.Ll., 45 vjeç, i cili si pasojë e plagëve të marra ka ndërruar jetë në spital.


Grupi hetimor dhe shërbimet e Policisë ndodhen në vendngjarje dhe vijon puna për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.Etiketa: ,

Pas