Kronika

Koronavirusi prek edhe Gjykatën e Posaçme, pozitiv gjyqtari Sandër Simoni

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 12:27 - 10/07/20 |
mapo.al

Koronavirusi prek dhe organet e drejtësisë. Kështu nga sa bëhet e ditur një gjyqtar ka rezultuar pozitiv me koronavirus.


Mësohet se është infektuar kreu i Gjykatës së Posaçme, Sandër Simoni.


Numri i të infektuarve me koronavirus është rritur frikshëm gjatë 24 orëve të fundit, ku janë shënuar 90 raste të reja.
Etiketa: , , ,

CLOSE
CLOSE
Pas