Aktualitet

Lëkundje tërmeti në Tiranë dhe Durrës

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 22:25 - 27/04/20 |
mapo.al

Një tërmet me magnitudë 3.1 ballë ka tronditur qendrën e vendit pak minuta më parë.


Sipas EMSC, epiqendra e lëkundjeve ka qenë 13 km në veri-perëndim të qytetit të Shijakut dhe 32 km larg Tiranës.


Lëkundjet janë ndjerë nga shumë qytetarë, pasi epiqendra ka qenë pranë Shijakut.


 Etiketa:

Pas