Aktualitet

Makina aksidenton fëmijën 10 vjeç në Kamëz
Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 18:58 - 26/06/20 |
mapo.al

Një aksident i rëndë ka ndodhur në Kamëz, ku makina ka goditur një fëmijë. Ngjarja ka ndodhur në rrugën “Kosova” dhe fëmija ishte duke kaluar rrugën me biçikletë.I mituri është transportuar me urgjencë në spital, ndërkohë që policia ka ndaluar shoferin.


Tiranë/Informacion paraprak
Më datë 26.06.2020, rreth orës 17:53, në rrugën “Kosova”, në Kamëz, mjeti me drejtues M.H, ka aksidentuar biçiklistin e mitur me iniciale O.D., 10 vjeç, i cili u dërgua në spital, dhe ndodhet nën kujdesin​ e mjekëve. Mjeti dhe drejtuesi i mjetit janë në vendngjarje.Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe vijon punën për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes.


1


Etiketa: ,

CLOSE
CLOSE
Pas