Aktualitet

Makina del nga rruga në Prrenjas, humb jetën 34-vjeçari

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 08:32 - 03/06/20 |
mapo.al

Një 34-vjeçar, i identifikuar si I.D ka humbur jetën në rrugën rurale të fshtatit Dritaj, Prrenjas. Dyshohet se ai ka humbur kontrollin e automjetit me të cilin po udhëtonte dhe ka dalë nga rruga.


Grupi hetimor është duke punuar për zbardhjen e shkakut të aksidentit.


Njoftimi i policisë:


Në rrugën rurale të fshtatit Dritaj, Prrenjas, shtetasi I.D., 34 vjeç, banues në Korçë, duke drejtuar mjetin tip “Volkswagen”, dyshohet se ka humbur kontrollin mbi drejtimin e mjetit dhe për pasojë mjeti ka dalë nga rruga.


Drejtuesi i mjetit ka humbur jetën në vendngjarje.

Grupi hetimor vijon punën për sqarimin e shkakut të aksidentit.


Etiketa: , ,

Pas